Par Uzņēmumu

about us coffee ritz

Kopš 2020.gada ģimenes uzņēmums Coffee Ritz ar aizrautību un mīlestību, nodarbojas ar kafijas pupiņu grauzdēšanu un kafijas maisījumu izstrādi.

Coffee Ritz ir izlases šķirņu kafija (Specialty coffee), kura tiek ražota nelielos apjomos, tādējādi rūpējoties par katru kafijas iepakojumu. Mēs piedāvājam katram novērtēt mūsu augstākās kvalitātes kafiju – tās smalku garšu un unikalitāti.

Pirmkārt, mēs pasūtam pupiņas no visiem kontinentiem, kuri ir iekļauti pasaules kafijas joslā (The coffee belt), tai skaitā no Sumatras, Peru, Nikaragvas, Kenijas, Gvatemalas, Hondurasas, Etiopijas, Kostarikas, Kolumbijas, Salvadoras, Burundijas. Mūsu attieksme kafijas pupiņu izvēlei ir ļoti nopietna un rūpīga. Katra pupiņu piegāde vienmēr tiek pārbaudīta pirms tālākās apstrādes, jo mūsu ģimenes uzņēmuma galvenā īpašība ir tieksme izveidot kvalitatīvu un vienkārši garšīgu kafiju.

Coffee Ritz katra pupiņu partija vienmēr iziet manuālu 3 pakāpju kvalitātes kontroli: sākotnējā zaļo pupiņu attīrīšana no bojātām, zaļo pupiņu pārbaude zem UV gaismas, un fināla pupiņu pārbaude uzreiz pēc grauzdēšanas.

Tālāk kafijas pupiņu grauzdēšana notiek izmantojot augstās kvalitātes aprīkojumu ar digitālo grauzdēšanas procesa kontroli. Pēc grauzdēšanas procesa pabeigšanas īstenojas gatavu kafijas pupiņu kvalitātes kontrole. Šeit speciālisti detalizēti izpēta kafijas pupiņas, ar augsto precizitāti izvērtējot bojātas pupiņas, tādējādi nodrošinot galējā produkta augstāko kvalitāti.

Mēs izmantojas maza izmēra rosterus – līdz 2.5kg, kas padara grauzdēšanas procesa kontroli precīzāku un nodrošina attiecīgo gatavas Specialty kafijas kvalitāti.

 

Coffee Ritz perfekcionisms izpaužas arī kafijas maisījumu izstrādē. Dažādas kafijas šķirnes tiek sajauktās kopā ar gaumi, pievēršot uzmanību katrai garšas izteiksmei un katrai tā detaļai. Visa šī aizraujoša procesa rezultāts ir piesātināta un izsmalcināta kafijas garša, kas spēj apmierināt katra gardēža unikālu gaumi.

 

 

SIA Coffee Ritz 2021. gada 23. decembrī noslēdza līgumu Nr. SKV-L-2021/450 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par dalību starptautiskajās izstādēs un projektu par Starptautiskās konkurētspējas veicināšanu īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas reģionālās attīstības fonds.

eraf

TOP
Iepirkumu grozs 0