Privātums un Sīkdatnes

Mēs esam apņēmušies aizsargāt mūsu klientu un vietņu apmeklētāju privātumu un drošību. CoffeeRitz komanda paši ir klienti tāpēc mēs ļoti augstu vērtējam un respektējam to, cik svarīga ir konfidencialitāte.

Mums ir svarīgi, lai, apstrādājot Jūsu personas datus, tiktu nodrošināta caurredzamība. Tāpēc esam izveidojuši aprakstu par to kā tiek veikta jūsu personas datu apstrāde, iepērkoties Coffee Ritz web-veikalā.

Jūsu atbildība ir sniegt tikai patiesus datus, kas ir derīgi un nepieciešami šajā tekstā minēto mērķu īstenošanai. Ja nepiekrītat personas datu apstrādei tā, kā tas izklāstīts šajā ziņojumā, jūsu pasūtījums netiks apstiprināts un jūsu profilā sniegtā informācija netiks saglabāta Coffee Ritz sistēmā.

Mēs nepārdodam un nepārdosim nevienu no jūsu personas datiem trešajām personām, ieskaitot jūsu vārdu, adresi, e-pasta adresi vai kredītkartes informāciju. Mēs vēlamies nopelnīt un saglabāt jūsu uzticību, un mēs uzskatām, ka tas ir absolūti nepieciešams.

Mēs turēsim jūsu informāciju tik ilgi, cik jūs būsiet Coffee Ritz klients, un tik ilgi, cik mums to vajadzēs saglabāt, lai nodrošinātu likumdošanas prasību ievērošanu.

Ja jūs vairs nevēlaties būtu par mūsu klientu, varat sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu un pieprasīt, lai mēs slēgtu jūsu kontu. Tomēr mums ir juridiska prasība saglabāt dažus jūsu personas datus pat pēc tam, kad esat lūdzis mūs tos izdzēst. Mēs paturēsim tikai to, kas mums absolūti nepieciešams, un tikai tāpēc, lai pārliecinātos, vai spējam izpildīt likumdošanas vai normatīvās prasības, atrisināt strīdus, novērst krāpšanu un ļaunprātīgu izmantošanu vai ieviest mūsu Pakalpojumu Sniegšanas Noteikumus.

Šīs mājaslapu pārzinis ir SIA Coffee Ritz, reģ. Nr. 45403058008, kuras birojs atrodas Brīvības gatve 204a, Rīga, LV1039. e-pasts: privacy@coffeeritz.lv.

Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mūsu interneta vietnes un mobilās lietotnes funkcionalitāti un atvieglotu tās izmantošanu. Ar sīkdatnēm mēs analizējam Jūsu pārlūkošanas vēsturi un šos datus izmantojam, lai sniegtu Jums iespēju izmantot mūsu pakalpojumus, statistikas analīzes nolūkos.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Tehniskās sīkdatnes. Tehniskās sīkdatnes palīdz attēlot Jums interneta vietnes un mobilās lietotnes saturu Jūsu ierīcē. Ar tehnisko sīkdatņu palīdzību tiek nodrošināta interneta vietnes un mobilās lietotnes funkcionalitāte, kā arī pielāgošanās Jūsu vajadzībām, piemēram, vietnes pielāgošana Jūsu ekrāna izmēram. Tehniskās sīkdatnes ir obligātas, lai interneta vietne un mobilā lietotne darbotos pienācīgi. Bez tām nevar sniegt iespējas vispusīgi izmantot mūsu interneta vietni un mobilo lietotni. Tehniskās sīkdatnes tāpat nodrošina, ka, Jums sniedzot piekrišanu, to nevajadzēs darīt atkārtoti, Jums katru reizi apmeklējot mūsu interneta vietni vai mobilo lietotni. Šīs sīkdatnes nevāc par Jums informāciju, kas tiek izmantota pārdošanai vai mārketingam.

Funkcionālās sīkdatnes. Funkcionālās sīkdatnes ir paredzētas, lai uzlabotu interneta vietnes un mobilās lietotnes funkcionalitāti, interneta vietni un mobilo lietotni padarītu ērtu un Jūsu lietošanai efektīvu. Funkcionālās sīkdatnes var tikt izmantoti, lai saglabātu Jūsu izvēlēto interneta vietnes vai mobilās lietotnes valodu, pēc Jūsu vēlēšanās funkcionālās sīkdatnes palīdz automātiski iegaumēt Jūsu reģistrācijas datus, saglabāt Jūsu izvēlēto preču grozu un veic līdzīgas interneta vietnes un mobilās lietotnes Jūsu izvēlēto darbību atbalsta funkcijas. Šīs sīkdatnes nevāc par Jums informāciju, kas tiek izmantota pārdošanai vai mārketingam.

Analītiskās sīkdatnes. Izmantojot analītiskās sīkdatnes, mēs vēlamies labāk iepazīt mūsu interneta vietnes un mobilās lietotnes apmeklētājus, lai pēc iespējas efektīvāk varētu pielāgot mūsu interneta vietnes un mobilās lietotnes darbību Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Ar analītisko sīkdatņu palīdzību analizējam savu darbību – ko darām pareizi un kas ir jāuzlabo. Analītiskās sīkdatnes tāpat mums palīdz uzlabot savu darbību un nodrošināt, ka Jūsu apmeklējumi mūsu interneta vietnē vai mobilajā lietotnē Jums būtu noderīgi un preces – aktuālas. Ar analītiskajām sīkdatnēm savāktā informācija ir vispārīga un nav individualizēta. Analītisko sīkdatņu informāciju var izmantot, lai attēlotu populārākās skatītās preces, sniegtu informāciju par šobrīd aktuālākajām precēm un citu noderīgu informāciju, Jums veicot pārlūkošanu. Analītiskās sīkdatnes var izmantot arī, lai novērtētu mūsu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Mērķtiecīgās (komerciālās) sīkdatnes. Mērķtiecīgās (komerciālās) sīkdatnes izmantojam, lai individualizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un Jums rādāmo saturu, kā arī rādītu piedāvājumus, kas būtu aktuāli tieši Jums. Ar mērķtiecīgajām sīkdatnēm tiek analizēta pārlūkošanas vēsture, un šie dati tiek izmantoti, lai sniegtu Jums komerciālus piedāvājumus. Piemēram, Jums iegādājoties mobilo telefonu, piedāvāt atbilstošu telefona ietvaru. Jūsu pārlūkošanas dati, kas ir bezpersoniski un pēc kuriem nevar noteikt personību, var tikt nodoti reklāmas pakalpojumu partneriem.

Trešo pušu izmantotās sīkdatnes

Mēs izmantojam trešo pušu sīkdatnes (Google Analytics sīkdatnes _gat; _gid; -ga un Yandex Metrica sīkdatnes _ym_ isad; _ym_uid; i) statistiskās informācijas ievākšanai, kas mums ļauj saprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar mūsu mājaslapu. Sīkdatnes apstrādā šādas personas datu kategorijas: IP adrese, datora nosaukums un tā atrašanās vieta. Sīkdatņu derīguma termiņš līdz 1 gadam.

Sīkāka informāciju par Google Analytics sīkdatnēm iegūstama http://www.google.com/analytics/terms/us.html
Sīkāka informāciju par Yandex sīkdatnēm iegūstama https://yandex.com/support/metrica/index.html

Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam – licenzētai maksājumu iestādei Maksekeskus AS.

Kā izdzēst sīkdatnes?

Informācija par to, kā izdzēst sīkdatnes iegūstama https://www.aboutcookies.org/how-to-delete-cookies/

Ja jums ir kādi jautājumi par šo privātuma politiku vai personas datu apstrādi, lūdzu, ar mums sazinieties, izmantojot iepriekš norādīto kontakta informāciju. Ja uzskatiet, ka Jūsu tiesības personas datu apstrādē ir pārkāptas Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijā.

Noklikšķinot uz “Piekrist sīkdatnēm”, Jūs dodiet piekrišanu sīkdatņu izmantošanai!

TOP
Iepirkumu grozs 0